WARSZTAT Kobiece kwadraty. Męskie kręgi.

Spotkanie kobiety i mężczyzny

 

Kiedy kobieta i mężczyzna wychodzą sobie na spotkanie i zapraszają siebie wzajemnie do swoich światów, budzi się w nich...No właśnie. Może obudzić się nadzieja, radość, pragnienie bycia razem. Pojawia się jednocześnie lęk przed odrzuceniem, stratą, wykorzystaniem. Co możesz zacząć robić już dziś i czego możesz zaniechać, by spotkać się w miłości z drugim człowiekiem? Temu wszystkiemu przyjrzymy się wspólnie z tobą my: Kasia Borowska i Agata Kuflewicz. 

 

Dzięki udziałowi w tym warsztacie:

    doświadczysz siebie w kontakcie z drugim człowiekiem

    odkryjesz swoją drogę do bliskości z ludźmi

    rozpoznasz swoje potrzeby, z powodu których wchodzisz w relacje

    rozpoznasz jakie posiadasz zasoby, do budowania dojrzałej relacji

    dowiesz się jakie ograniczenia nie dają ci dostępu do pełni relacji, co jest ich źródłem i jak je zamienić w potencjał

    doświadczysz, jaką masz umiejętność czucia i szanowania swoich granic

    nauczysz się odczytywać prawdę pomiędzy ludźmi, która leży poza gestami czy słowami

    spotkasz kobiety i mężczyzn, którzy podobnie jak ty poszukują odpowiedzi na pytanie: Jak spotkać się i poczuć bezpiecznie ?

 

Aby wziąć udział w Kobiecych kwadratach i Męskich kręgach płacisz ile chcesz!

Co to znaczy? 

 

Idea tego przedsięwzięcia polega na tym, że zależnie od momentu życia w jakim teraz jesteś, to ty decydujesz ile chcesz i możesz zainwestować w swój rozwój.

 

Warunkiem wzięcia udziału jest:

  • każdy płaci ( nie stawiamy oczekiwań finansowych)
  • trzeba przyjść na warsztat

 

Aby zarezerwować swoje miejsce, skontaktuj się na email agata@pokochajcalasiebie.pl i napisz jaką kwotę chcesz wpłacić, a my podamy ci numer konta do przelewu.  Wcześniejsza rezerwacja miejsc jest mile widziana, bo kiedy pojawisz się w dniu warsztatu i będziesz chciała czy chciał zapłacić w drzwiach, to nie możemy zagwarantować, że będzie miejsce. 

 

Warsztaty odbywają się 22 kwietnia, w godzinach 10 - 17 w Warszawie. Dokładny adres podamy wkrótce.

 

Warsztat prowadzą:

 

Katarzyna Borowska - coach, mówca motywacyjny, mentor przywództwa, redaktor strefy rozwoju serwisu dla kobiet tebaby.pl.  Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Specjalizuje się w life coachingu, szczególnie w rozwoju osobistym kobiet. Organizuje i prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet.  Autorka licznych felietonów i referatów o relacjach i procesie zmiany w drodze do innowacyjności. Od siedmiu lat na stanowisku zarządczym.  

Agata Kuflewicz - z wykształcenia sinolog, kiedyś menedżerka produktu i projektu, dziś wykładowczyni na międzynarodowych kursach umiejętności coachingowych w The Coaches Training Institute (w latach 2012-2015) oraz nauczycielka coachingu na studiach podyplomowych. Nieustająco uczy się tego, co kocha, czyli pracy z ludźmi, na szkoleniach takich jak:  Inner Bonding Mentorship Program, Agility Profile Certification, Feminine Power Mastery, Clean Coaching, Co-Active Leadership and Coaching i wiele innych. Kobieta na ścieżce ku wzrastającej akceptacji swoich niedoskonałości, specjalizuje się w pracy z ludźmi, którzy pragną pokochać siebie.