stań się swoją NAJWYŻSZĄ WARTOŚCIĄ
 otocz się BEZWARUNKOWĄ CZUŁOŚCIĄ
 zachwyć się swoją MĄDROŚCIĄ I PIĘKNEM
 daj sobie POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA
 zostań swoim WŁASNYM OCHRONIARZEM
 znajdź MIŁOŚĆ, JAKIEJ NIE DA CI NIKT INNY...

 

Za ten kurs płacisz ile czujesz, że się należy - co to znaczy?

Ten kurs przychodzi do Ciebie dzięki: Margaret Paul, Erice Chopich, Johnowi Bradshaw, Kristin Neff, Carol Dweck, Michaelowi Singer, Mattowi Kahn, Karen Kral, Jean Huston, Fredericowi Laloux i wielu innym ludziom, którzy dzielili się z innymi swoją mądrością, doświadczeniem i inspiracją. Ja dołożyłam do tego swoje zdolności, wiedzę i serce, i dziś możesz dalej korzystać Ty. 

Po zapisaniu się na dole strony przez 38 dni będziesz codziennie otrzymywać email z linkiem do wykładów i ćwiczeń. Będziesz mogła również korzystać z grupy stworzonej tylko dla osób uczestniczących w kursie. 

"Płacenie ile czujesz, że się należy" oznacza, że Ty decydujesz ile i kiedy mi zapłacisz. Ten pomysł również należy do idei tego kursu. Nie koniecznie chodzi tu o płacenie tyle, na ile Cię stać, bo ten kurs uczy tego, jak być kreatorką, a nie ofiarą. Nie proszę Cię też, żebyś zapłaciła, ile chcesz, bo ten kurs uczy, że miłość to odpowiedzialność i wewnętrzna dyscyplina. Proszę Cię, żebyś zapłaciła, ile czujesz, że się należy - bo ten kurs uczy słuchania podpowiedzi swojej duszy i podejmowania decyzji opartych na prowadzeniu jakie z niej płynie. 


Czy warto? ... 

 

Umiejętność kochania posiadamy od urodzenia. Ale w życiu spotyka nas dużo bolesnych doświadczeń, które powodują, że zamykamy nasze wrażliwe serca, broniąc się przed zranieniem… Niestety, serce może kochać tylko na tyle, na ile je znów otworzysz. Na tym kursie otworzysz je na siebie ponownie i pokochasz to, kim jesteś i byłaś od samego początku. Kiedyś musiałaś zamknąć serce, bo byłaś za mała, żeby je ochronić. Teraz już nie jesteś.  

Poznaj swoje wewnętrzne dziecko i naucz się, jak być dla niego naprawdę kochająca.  Zbuduj wewnętrzną więź miłości ze sobą, a twoje serce otworzy się jak kwiat na ludzi i na życie. A wtedy zmienia się wszystko. 

 


 

Program kursu:

 

Część 1 – Wewnętrzne Dziecko, czyli twoja Dusza

W tej części będziesz stopniowo poznawać swoje wewnętrzne dziecko i odkrywać jego niepowtarzalność, wartość, blask, a także duchowy wymiar. Zaczniesz uczyć się, jak być dla niego kochającym wewnętrznym dorosłym, jak traktować je z dobrocią, czułością i szacunkiem. Zaczniesz tworzyć wewnętrzną więź miłości pomiędzy dorosłym, a boskim dzieckiem w tobie. Poznasz wiele ćwiczeń, które wzmacniają poczucie zaufania do siebie, pewności siebie, własnej wartości i bezpieczeństwa oraz łączą z indywidualnym duchowym prowadzeniem.  

 

Część 2 – Zranione Dziecko, czyli twoje ego

W tej części poznasz mechanizmy samoobrony i kontroli jakie stosuje zranione dziecko w tobie. Zranione dziecko to źródło takich problemów jak prokrastynacja, samokrytyka, perfekcjonizm, zamartwianie się, porównywanie, złoszczenie, obwinianie, gonitwa myśli, niepokój i wiele innych. Nauczysz się ze współczuciem podchodzić do zranionego dziecka w tobie i uzdrawiać zranienia z przeszłości, aby twoimi wyborami kierowała miłość, a nie lęk.  

 

Część 3 – Miłość czy ego? Kochanie siebie w relacjach

W tej części nauczysz się, jakimi formami kontroli unieszczęśliwiamy siebie i innych, kiedy w relacji działa zranione dziecko ukryte w dorosłym ciele. Nauczysz się rozpoznawać mechanizm dawca-biorca oraz role, jakie najbardziej „lubi” przyjmować zranione dziecko w tobie. Na podstawie testów ocenisz swoją umiejętność dbania o zdrowe granice, i dowiesz się, jak kochać siebie w konflikcie.

 

W czasie kursu otrzymasz:

  Każdego dnia mini-wykład audio, lub/i ćwiczenie w formie wizualizacji, medytacji oraz pdf.  
   Wsparcie kursowej społeczności w zamkniętej grupie dyskusyjnej
   Wszystkie ćwiczenia i materiały na własność (do ściągnięcia)
   Serię 3 medytacji wzbudzających miłość, współczucie i zaufanie do siebie.
   Serię inspirujących wywiadów z konferencji "Pokochaj Siebie 2016".

 


 

Co mówią uczestniczki:

Naprawdę bardzo wartościowy kurs, powiedziałabym, że jest to ELEMENTARNY, FUNDAMENTALNY kurs. Jeżeli chciałoby się ograniczyć do zrobienia tylko jednego kursu w życiu, to w moim odczuciu, to jest własnie ten kurs. Zawiera on WSZYSTKO, jest PEŁNY; to PODSTAWA, zawiera wszystkie elementy "ukladanki", jest kompletny. Polecam WSZYSTKIM LUDZIOM bardzo!

 

Basia Dus

Kurs otworzył mnie na wiele dróg dotarcia do SIEBIE. Zaangażowanie Agaty, słowa, nagrania, muzyka poprowadzily mnie do moich wewnętrznych ran, które uzdrawialam. Podzielę się efektem: więcej tworzę, mam więcej chętnych na masaże i czuję większy spokój w sobie. Bardzo Ci dziękuję!!!!!

 

Anna Czerwiec

Świetny kurs. Pozwala na wiele rzeczy ważnych spojrzeć z zupełnie innej perspektywy.

Emilka Lech

Kurs jest rewelacyjny. Jeden z najlepszych w jakich brałam udział, ścisła trójka. Właśnie robię go od nowa i odkrywam tyle nowych rzeczy. To kurs na całe życie. Świetne narzędzie do codziennej praktyki. Wizualizacje są "na każdą okazję", korzystam z nich na bieżąco, w zależności od tego, czego akurat potrzebuję. Zrozumiałam dlaczego czasami zachowuję się tak, jak wcale nie chcę i skąd to wynika. Odkryłam wiele moich schematów, w które wpadam i kłamstw, które sobie opowiadam. Nauczyłam się odróżniać, jakie działania pomagają mi kochać siebie. Nauczyłam się wyłapywać, kiedy zamiatam trudne emocje pod dywan. Po kursie ufam sobie bardziej i bardziej dbam o siebie. Coś kliknęło i moje potrzeby stały się dla mnie naprawdę ważne. Mam dużo większą świadomość swoich zachowań niż przed kursem. Dużo większy dystans do siebie. Kurs mogę polecić absolutnie każdej kobiecie. Tego powinni uczyć w szkołach!

 

Beata Płócieniak

Ten kurs jest na pewno dużo więcej wart, niż kosztuje. To prawda, że poddanie się duchowemu prowadzeniu jest najważniejsze, ponieważ dopowadziło mnie tutaj, gdzie dowiedziałam się dużo ważnych dla mnie rzeczy. 

 

Agata Ciszkowska

Brałam udział w pierwszej edycji kursu, jestem mega zaskoczona, zadowolona a co najważniejsze zaczęłam kochać siebie!

Polecam go każdej zagubionej kobiecie. Praca nad sobą nie należy do najłatwiejszych, lecz dzięki Agacie jest ona przyjemniejsza. Dziękuję jeszcze raz za każdy wykład , ćwiczenie i słowo wsparcia. To była moja wewnętrzna przemiana i początek drogi do ukochania siebie. Jeżeli chcesz zmienić podejście do świata, ludzi i najważniejsze do siebie, to warto zrobić  to na tym kursie i zobaczyć co to znaczy mieć niebo na ziemi. 

 

Edyta Szczygielska

Kurs był dla mnie bardzo ważny, ponieważ pomógł mi zbliżyć się do siebie i przejąć odpowiedzialność nad moimi uczuciami. Podobało mi się, że dostawałam zarówno sporo wiedzy teoretycznej, jak i małymi krokami narzędzia do ćwiczeń z samą sobą. Był intensywny, ale dzięki temu nie pozwalał mi wypaść z toru.

 

Monika Musiał

Ten kurs to najlepsza inwestycja we wlasny rozwoj. Polecam!

 

Ewa

 


 

Medytacje miłości do siebie

    Medytacja miłości do siebie - pomoże ci na co dzień pamiętać o tym, jak jesteś dobra, cenna i ważna. 
    Medytacja współczucia do siebie - pomoże ci na co dzień mieć dla siebie wyrozumiałość, czułość i dobroć. 
    Medytacja zaufania do siebie - pomoże ci na co dzień mieć wiarę, nadzieję i poczucie bezpieczeństwa.

 


 

Konferencja Pokochaj Siebie 2016

Rozmowa z Patrycją Załug, która inspiruje kobiety do tego, aby dzięki bezwarunkowej miłości i akceptacji wyzwalały własną moc, naturalną pewność siebie, wewnętrzną wolność od opinii innych i siłę kierowania swoim życiem. Patrycja jest autorką ksiązki "Sto sposobów jak być dla siebie dobrą" oraz warsztatów dla kobiet "Codziennie pewna siebie".

Wywiad z Beatą Kosiacką, założycielką Babskiej Dżungli, coachem i mediatorką. Beata specjalizuje się w komunikacji w relacjach i nawiązywaniu kontaktu w sytuacjach konfliktowych w oparciu o metodę Porozumienia bez Przemocy (NVC); jest pomysłodawczynią i organizatorką konferencji "Od wstydu do odwagi", wraz z którą rozpoczęła w Polsce "rewolucję odwstydzania". 

Karo Akabal to kobieta, która z jałowego życia bez smaku zrobiła mistrzostwo przyjemności i  tego, żeby się chciało! Jest licencjonowaną Sex Coach, założycielką Sex & Love School, ekspertką od intymnych relacji.  Wspieranie kobiet i mężczyzn w rozwijaniu ich wyjątkowego potencjału do odczuwania przyjemności, odkrywaniu i spełnianiu ich najgłębszych pragnień w seksie to jej pasja i powołanie. Kiedyś sama czuła, że w jej życiu brakuje pasji, namiętności i głębokiej satysfakcji. Pewnego dnia wyruszyła w długą podróż podczas której odnalazła moc, pasję i miłość.

Joasia Kot jest psychoterapeutką i doktorem psychologii. Jej szczególnym obszarem zainteresowań są momenty przejściowe w życiu kobiet, poszukiwanie źródeł osobistej mocy w kryzysach życiowych, rola i miejsce kobiet we współczesnym świecie.Pracuje z szacunkiem dla świata, wartości, przeżyć i przekonań klienta. Uważa, że to, co określamy jako „patologie” i nieakceptowane części osobowości są tajemniczym, twórczym i życiodajnym źródłem, z którego możemy czerpać moc, aby stawać się tym, kim naprawdę jesteśmy.

Zbyszek Miłuński to filozof i psychoterapeuta specjalizujący się we wspieraniu rozwoju mężczyzn. Od  kilkunastu lat prowadzi grupy warsztatowe, które pomagają mężczyznom odkrywać własną definicję męskości we współczesnym świecie, wydostać się ze społecznie narzuconych stereotypów i nauczyć się świadomie korzystać z własnej siły, nie uciekając od wrażliwości.  

Artur Michalski to life coach oraz trener rozwoju osobistego i kajakarz. Wolontariusz - pracował 2 lata w warszawskim Centrum Onkologii na Ursynowie na oddziale Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Trafił tam jako pierwszy facet, którego rolą było m.in dzielenie się swoją perspektywą na trudne dla kobiet tematy. W naszej rozmowie przypomina o tym, co jest naprawdę ważne i jak trzymać się tego, co w nas dobre.

Wywiad z Magdą Bębenek, podróżniczką i przedsiebiorczą marzycielką, która twierdzi, że najważniejsze to odczepić się od siebie i zaangażować w to, co nas pasjonuje i co jest ważne nie tylko dla nas, ale i dla świata. Autorka książek z serii "Polka potrafi" i Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Rozmawiamy o blaskach i cieniach bycia marzycielką, o tym, że chociaż nie jest to łatwe, to warto podążać za marzeniami. 

Za kurs możesz zapłacić od razu, w trakcie, lub po jego zakończeniu.
Płatność przelej na to konto: 75 1140 2004 0000 3102 7695 3267 mBank, Agata Kuflewicz