Od organizatorów:

 

Czy zgodzisz się ze mną, że trudno być prawdziwym mężczyzną w XXI wieku? Wielu z nas zostało wychowanych przez matki, które choć kierowane miłością, nie zastąpią nigdy ojca. Ojca, który nie miał czasu się nami opiekować, bo musiał pracować utrzymując rodzinę, albo oddawał się różnym nałogom, nie radząc sobie w swojej roli. Kto miał nam przekazać wzorce i wiedzę o tym, jak być mężczyzną? Przecież nie kobiety! Ilu z nas odbyło inicjację w męski wiek w tzw. postrzyżyny? Ja nie znam nikogo takiego. A ty?  

 

Stąd właśnie pojawiła się idea MĘSKIEGO WARSZTATU. W grupie samych mężczyzn, odizolowani od żeńskich energii, będziemy razem nadrabiać stracony czas. Przez prawie 4 dni będziemy wspólnie pracować nad tym, co to znaczy być mężczyzną, uzdrawiać relacje z ojcem i innymi mężczyznami oraz wewnętrznym chłopcem, który siedzi w każdym z nas. Otrzymamy też narzędzia, które pozwolą odnaleźć swoje miejsce w świecie jako mężczyzna, oraz wszyscy przejdziemy rytuał inicjacyjny stawania się Mężczyzną przez duże M.

 

Nie ma znaczenia to czy masz 15 czy 65 lat, czy masz rodzinę czy nie, bo na to, by dopełnić proces stawania się prawdziwym, silnym i pewnym swojej męskości facetem jest zawsze dobry czas.

 


 

Co da Ci Męski Warsztat:

 

    odnajdziesz swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,

    będziesz miał zaufanie do samego siebie,

    otworzysz się na innych mężczyzn,

    nauczysz się z nimi współdziałać,

    nawiążesz przyjaźnie o nowej jakości,

    stając się prawdziwym mężczyzną zaczniesz przyciągać do siebie prawdziwe kobiety,

    zrozumiesz, co to znaczy naprawdę kochać kobietę.

 

Cel warsztatu:

 

Na tym warsztacie odnajdziesz swoje miejsce w świecie jako mężczyzna. Bez względu na to czy jesteś synem, ojcem, bratem czy dziadkiem zostaniesz przeprowadzony przez proces inicjacji wspierany przez męską energię innych uczestników. Oczyścisz swoje relacje z innymi członkami swojej rodziny oraz bardziej zrozumiesz siebie. Poznasz prawdziwą energie męską i zdziwisz się jak bardzo inna jest od tej, którą promują bohaterowie telewizji akcji i inni polityczni macho. Zrozumiesz jaki skarb w sobie posiadasz, dopiero gdy go odkryjesz i zaczniesz używać.

 


 

Prowadzi:

Tom de Winter Od wielu lat prowadzi profesjonalne warsztaty dla firm i grup społecznych. Rezyduje w Oosterbeek (Holandia) oraz w Maierhöfen (Bawaria-Niemcy),   gdzie stworzył nowy Ośrodek Szkoleniowy. Tom to nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach związanych z bezpośrednią praca z ludźmi. Zanim rozpoczął praktykę terapeutyczną był między innymi kierownikiem działu kadr w liniach lotniczych Transavia Airlines. Wprowadza w życie zasadę, że zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania, a świat zewnętrzny odzwierciedla nam to, czym jesteśmy wewnątrz nas samych. Studiował nauki społeczne oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry i podnoszenia aktywności fal Alfa w mózgu.

Tom to silny mężczyzna z zintegrowanymi pierwiastkami żeńskimi. Warsztaty prowadzi pewnie, konkretnie i skutecznie. Zwracając uwagę na każdego z uczestników dba, aby grupa działała spójnie, zdecydowanie, ale bez agresji. Wszystkie elementy warsztatu, a zwłaszcza rytuał inicjacyjny, który nadzoruje, na długo zapadają w pamięć uczestników i zmieniają życie na pełniejsze.

POCZĄTEK:            22 czerwca 2017 (czwartek) godz. 18:30

ZAKOŃCZENIE:    25 czerwca 2017 (niedziela) ok. godz. 15:00

MIEJSCE:                 Ośrodek  „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie pod Olsztynem www.tuiteraz.eu                                     

OPŁATY: 1200 zł (+ koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku)

Uwaga: Jeśli do 30 kwietnia 2017 wpłacisz zaliczkę 200 zł to za  warsztat płacisz 1100 zł.  Jeśli zgłosi się z twojego polecenia uczestnik to otrzymasz 50% zniżki na swój warsztat. Jeśli zgłaszasz się z partnerką na równoległe warsztaty dla kobiet z Agatą Kuflewicz, otrzymujecie dodatkową zniżkę 100 zł na osobę. 

 

Zapisy u organizatora męskiego warsztatu: januszpietrzak2@gmail.com, tel. 601415347.

Pełna informacja: www.meskiewarsztaty.com