- Jeśli masz poczucie, że pomimo starań relacja z mężczyzną nie układa się tak, jak byś tego chciała...
 
- Jeśli jesteś kobietą, która kolejny raz próbuje zbudować stały związek i kolejny raz coś nie wychodzi...
 
- Jeśli jesteś kobietą, która chce zbudować dojrzałą relację z mężczyzną, a nadal jest sama...,

 

 

to być może, że...

 

Jesteś kobietą, która wychowywała się bez ojca, bądź tata był obecny tylko ciałem a nie duchem.

Możliwe, że twoi rodzice walczyli ze sobą, a mama przekazała ci całą swoją gorycz, rozczarowanie i krytyczne nastawienie do mężczyzn.

Może byłaś jedyną powierniczką mamy w jej cierpieniach, a ze swoim bólem i samotnością radziłaś sobie sama? A kiedy dorastałaś, to może często słyszałaś porozumiewawcze „ech, ci mężczyźni…”

 

 

to być może, że...

 

- Wyrosłaś na kobietę, która nigdy nie pokazuje słabości, a swoją wrażliwość ukrywa za profesjonalizmem, sarkazmem lub nonszalancją?

- Może trudno Ci zaufać swojemu mężczyźnie albo wybierasz takich, z którymi nie da się być blisko?

- Może widzisz w nich same wady?

- A może tak bardzo starasz się o miłość partnera, że zapominasz o sobie?

 

 

to być może, że... aby się ochronić, zamknęłaś swoje serce.

 

 

Jeśli powyższe cechy odnajdujesz w sobie, to na pewno ten warsztat jest właśnie dla Ciebie !  W końcu możesz to zmienić i spotkać się z mężczyzną w miłości!

 

 

Na tym warsztacie nauczysz się jak kochać siebie i…

 

     przestać szukać u mężczyzny aprobaty i poczucia swojej wartości,

     być wolną w swoich wyborach, zamiast podporządkowywać się lub złościć,

     pozwolić sobie na bliskość i kobiecość

oraz

     poznasz tkwiące w kobiecej duszy archetypy, które pomogą ci wykorzystywać w pełni twoje możliwości,

     dowiesz się, jakie już masz zasoby do budowania dojrzałej relacji,

     odkryjesz, jak w pełni przyjąć siebie i partnera, zapraszając się wzajemnie do swoich światów

 

Plan warsztatu:

 

Dzień 1 – krąg otwarcia, zapoznania się ze sobą, podzielenie swoimi historiami oraz intencją

Dzień 2 – kochać siebie i innych możemy tylko szeroko otwartym sercem. W dniu drugim przyjrzysz się ważnym powodom, które sprawiły, że twoje serce dziś obawia się bliskości ze sobą i bliskości z mężczyzną. Zaczniesz uzdrawiającą podróż do zranień z dzieciństwa.

Dzień 3 – to odkrywanie archetypów drzemiących w każdej kobiecie, płynącej z nich energii począwszy od energii Demeter po seksualność Afrodyty oraz ukrytych za nimi zasobów.

Dzień 4 – ten dzień poświęcimy na odnalezienie miłości, akceptacji i szacunku dla wszystkich swoich  aspektów i doświadczeń życiowych. Odnajdując swoją pełnię w niedoskonałości potrafimy przyjąć i kochać innych takimi, jacy są.

 

Program realizujemy w połączeniu z wieczorną relaksacją, medytacją, modlitwą lub tańcem intuicyjnym i malowaniem, budzącym do życia pełnię kobiecości.

 


Warsztat   „Pokochaj całą siebie i spotkaj się z mężczyzną w miłości” jest odpowiednikiem organizowanych od lat Męskich Warsztatów „Bądź autentyczny”.

Powstał  na potrzeby i z inicjatywy kobiet i mężczyzn. Służy odnalezieniu drogi do miłości samej siebie i mężczyzny. Kobiece i męskie warsztaty odbywają się w tym samym miejscu i czasie, chociaż obie grupy pracują oddzielnie według własnego programu.

Opis Męskich Warsztatów znajdziesz tutaj: BĄDŹ AUTENTYCZNY. MĘSKI WARSZTAT

 


 

Warsztat prowadzą:

Katarzyna Borowska - coach, mówca motywacyjny, mentor przywództwa, redaktor strefy rozwoju serwisu dla kobiet tebaby.pl.  Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Specjalizuje się w life coachingu, szczególnie w rozwoju osobistym kobiet. Organizuje i prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet.  Autorka licznych felietonów i referatów o relacjach i procesie zmiany w drodze do innowacyjności. Od siedmiu lat na stanowisku zarządczym.  

Agata Kuflewicz - z wykształcenia sinolog, kiedyś menedżerka produktu i projektu, dziś wykładowczyni na międzynarodowych kursach umiejętności coachingowych w The Coaches Training Institute (w latach 2012-2015) oraz nauczycielka coachingu na studiach podyplomowych. Nieustająco uczy się tego, co kocha, czyli pracy z ludźmi, na szkoleniach takich jak:  Inner Bonding Mentorship Program, Agility Profile Certification, Feminine Power Mastery, Clean Coaching, Co-Active Leadership and Coaching i wiele innych. Specjalizuje się w pracy z ludźmi, którzy pragną pokochać siebie. 

 

Informacje logistyczne:

 

Ważne!

Prosimy o zabranie: miękkiej maskotki lub przytulanki, która będzie symbolizować twoje wewnętrzne dziecko; sukienek, kolorowych chust, biżuterii, kosmetyków do makijażu  (wszystkiego, co zmieścicie do bagażu, a co symbolizuje waszą kobiecość); wygodnych strojów do tańca i medytacji. Można tez wziąć płytę z muzyką, która uwalnia twoją kobiecość. 🙂

 

początek: 22 czerwca 2017 (czwartek) ok. godz. 18:30,
zakończenie:
 25 czerwca 2017 (niedziela) ok godz. 15:00miejsce: Ośrodek „Tu i Teraz” – Nowe Kawkowo k. Olsztyna, http://www.tuiteraz.eu
Opłaty za warsztat: 
1200 zł (warsztat) + koszty wyżywienia i noclegu. Ale jeśli zgłaszasz się z przyjaciłóką, cena na osobę wynosi 900 zł, a jeśli zapiszecie się we trzy, każda płaci za warsztat 600 zł.

Opłata za pobyt i wyżywienie: nocleg i wyżywienie rozliczane są oddzielnie. Wyżywienie wegetariańskie 195 zł (za cały pobyt) oraz nocleg od 32 zł do 85 zł (za dobę od osoby – w zależności od komfortu pokoju. Pokoje są 2,3,4 –osobowe oraz na przestronnym strychu.

 

Dojazd do ośrodka:  Mapka i opis dojazdu są na stronie: http://www.tuiteraz.eu/pl/kontakt/mapa-i-dojazd.

 

Zasady uczestnictwa:

  • nie można spożywać alkoholu
  • zaleca się ograniczenie używania telefonów
  • jeśli zapisujesz się z partnerem, to uprzedzamy, że kobiety i mężczyźni w czasie warsztatów nie kontaktują się ze sobą w wolnym czasie i mają oddzielne zakwaterowanie.

 

Jeśli masz pytania lub chcesz zrobić rezerwację, skontaktuj się: agata@pokochajcalasiebie.pl lub 601 953 931.

 

Rezerwacją miejsca jest wpłata zaliczki 400 zł. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.

Konto do wpłat: 06 2490 0005 0000 4000 7023 9961, Alior Bank, Agata Kuflewicz